Peldētapmācības skolēniem un ūdens aerobika

Jaunjelgavas novada iedzīvotāji aktīvi piedalījušies un būs aicināti piedalīties ūdens aerobikas nodarbībās, kā arī novada skolu skolēni – peldētapmācībās Kokneses sporta centra baseinā.

Daudziem darbadiena paiet strādājot pie datora, vai piespiedu pozā, kas veicina sirds un asinsvadu sistēmas slimību rašanos un attīstību. Ūdens aerobikas nodarbības kvalificēta ūdens aerobikas trenera vadībā uzlabo un stiprina iedzīvotāju sirds un asinsvadu sistēmas veselību, kopīgo veselības stāvokli. Turklāt, vingrošanas laikā organismā izdalās endorfīni – prieka hormoni. Ūdens ir lielisks antidepresants, kurš palīdz noņemt dienas saspringumu, mazina nervozitāti un bezmiegu, tādējādi uzlabojot arī garīgo veselību un novēršot daudzu iespējamo slimību rašanās cēloņus.

 Savukārt, peldēšana harmoniski attīsta cilvēka organismu – nostiprina sirds un asinsvadu sistēmu, nomierinoši ietekmē nervu sistēmu, spēcina imunitāti.  

Lai veicinātu un stiprinātu Jaunjelgavas novada skolēnu veselību un dažādotu fiziskās aktivitātes, tiek organizētas peldētapmācības nodarbības. Peldētapmācības nodarbībās skolēni iemācās drošību uz ūdens, apgūst peldēšanas tehniku, veic dažādus vingrojumus veselības stiprināšanai. Skolēnu peldēšanas nodarbības vada kvalificēta peldētapmācību trenere. 

  Nākamās ūdens aerobikas, peldētapmācības nodarbības plānojam uzsākt šī gada rudenī. Aicināsim pieteikties dalībniekus avīzē, mājas lapā, afišās.

Nodarbības norit projekta „Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jaunjelgavas novadā” ietvaros.  Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/022

Sekojiet informācijai, izmantojot BEZMAKSAS iespēju iesaistīties dažādos veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumos,

kurus īsteno Jaunjelgavas novada pašvaldība, izmantojot Eiropas Sociāla fonda (ESF) un valsts budžeta piešķirtos līdzekļus !

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Translate »