Kategorija: Sēlijas novadu apvienība

Jaunjelgavā tikās pasākuma “Latviešu karavīrs laikmetu griežos” darba grupas pārstāvji

Biedrības „Latvijas Ģenerāļu klubs”  pārstāvis – valdes priekšsēdētājs, atvaļināts viceadmirālis G. A. Zeibots, Jaunsardzes un informācijas centra Jaunsardzes departamenta direktors A. Strazdiņš, kā arī biedrības “Latvijas mazpulki”, NBS pārstāvji, Jaunjelgavas, Salas un Viesītes novadu pašvaldību vadītāji un speciālisti  17. februārī tikās Jaunjelgavas novada domē, lai pārrunātu šī gada 2. un 3. novembrī plānotā tradicionālā patriotiskā pasākuma jauniešiem „Latviešu karavīrs laikmetu griežos” programmas aktivitātes un precizētu atbildības pozīcijas.

SĒLIJAS NOVADU APVIENĪBA TIEKAS AR SATIKSMES MINISTRU

ilukste19. septembrī Sēlijas novadu apvienības pārstāvji Ilūkstes novada Bebrenes profesionālajā vidusskolā tikās ar satiksmes ministru Anriju Matīsu. Novadu pārstāvji informēja ministru, valsts akciju sabiedrības ” Latvijas valsts ceļi” un akciju sabiedrības “Latvijas autoceļu uzturētājs” vadību par situāciju ar autoceļiem Sēlijā, neatliekami nepieciešamo valsts ceļu uzturēšanā un attīstībā, īpaši uzsverot Sēlijas novadu slikto ceļu stāvokli. Klātesošie apmainījās ar informāciju par valsts un pašvaldību budžetu situāciju valsts autoceļu un pašvaldību ceļu uzturēšanai.

Sēlijas novadu apvienības pārstāvju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra R.Naudiņa tikšanās

9. jūlijā notika Sēlijas novadu apvienības un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Romāna Naudiņa tikšanās. Sarunā piedalījās VARAM parlamentārais sekretārs Einārs Cilinskis, ministrijas Reģionālās attīstības departamenta vadība un speciālisti. Tika apspriestas sekojošas tēmas:

Sēlijas novadu apvienība

Sēlija, agrāk Sēla (latīņu: Selonia), vai Sēlenes zeme (latīņu: terra, que Selen dicitur), saukta arī par Augšzemi (lietuviešu: Aukšzemė) ir kultūrvēsturisks novadsLatvijā, kas ietver teritoriju no mūsdienu Jaunjelgavas un Neretas novadiem pie Zemgales robežas līdz pat Krāslavas novadam Baltkrievijas pierobežā (avots – http://lv.wikipedia.org).

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other