Novada domes deputāti

Nr.p.k.Vārds, uzvārdsFotoAmats domēSaraksts, no kura ievēlētsKomitejas un komisijas, kurās darbojasPieņemšanas laiks un vietaKontakti
1Guntis Libeks
Domes priekšsēdētājsPartija "Vienotība"Finanšu pastāvīgā komiteja - Sociālo lietu pastāvīgā komiteja- Iepirkuma komisija- Zemes komisija - Civilās aizsardzības komisija - Bērnu un jauniešu starpinstitucionālā lietu komisija -Apbalvošanas komisijaIepriekš sazinoties pa tālruni29243332 guntis.libeks@jaunjelgava.lv
2Voldemārs Kurtišs
Domes priekšsēdētāja neatbrīvotais vietnieksPartija "Vienotība"Finanšu pastāvīgā komiteja -Izglītības un kultūras jautājumu pastāvīgā komiteja - Iepirkuma komisija - Administratīvā komisija - Bērnu un jauniešu starpinstitucionālā lietu komisijaIepriekš sazinoties pa tālruni29105714 voldemars.kurtiss@billerudkorsnas.lv
3Liāna Gasiņa
Domes deputātePartija "Vienotība"Finanšu pastāvīgā komiteja -Sociālo lietu pastāvīgā komiteja - Apbalvošanas komisijaIepriekš sazinoties pa tālruni65129525 ; 26190982 lianapauls@inbox.lv
4Gunārs Ločmelis
Domes deputātsPartija "Vienotība"Finanšu pastāvīgā komiteja - Sociālo jautājumu pastāvīgā komiteja - Apbalvošanas komisijaIepriekš sazinoties pa tālruni29282403 gunars.locmelis@inbox.lv
5Andris Golovackis
Domes deputātsPartija "Vienotība"Finanšu pastāvīgā komiteja - Izglītības un kultūras jautājumu pastāvīgā komiteja - Iepriekš sazinoties pa tālruni29458654 andris.golovackis@selija.vmd.gov.lv
6Larisa Dinvalde
Domes deputātePartija "Vienotība"Finanšu pastāvīgā komiteja - Izglītības un kultūras jautājumu pastāvīgā komitejaIepriekš sazinoties pa tālruni65129526 ; 28346755 larisa_din@inbox.lv
7Lauma Mīlīga
Domes deputātePartija "Vienotība"Finanšu pastāvīgā komiteja - Izglītības un kultūras jautājumu pastāvīgā komitejaIepriekš sazinoties pa tālruni29388256 miliga63@inbox.lv
8Gatis Gūtmanis
Domes deputātsPartija "Vienotība"Finanšu pastāvīgā komiteja - Sociālo lietu pastāvīgā komiteja - Koku ciršanas atļauju izsniegšanas komisijaIepriekš sazinoties pa e-pastugutmanisgatis@inbox.lv
9Uģis Rubenis
Domes deputātsPartija "Vienotība"Finanšu pastāvīgā komiteja - Sociālo jautājumu pastāvīgā komiteja - Darījumu ar lauksaimniecības zemi tiesiskuma uzraudzības komisija
10Evija Vectirāne
Domes deputāteZaļo un Zemnieku SavienībaFinanšu pastāvīgā komiteja - Izglītības un kultūras jautājumu pastāvīgā komiteja Iepriekš sazinoties pa tālruni27724237 evija.vectirane@jaunjelgava.lv
11Aigars Stuglis
Domes deputātsZaļo un Zemnieku SavienībaFinanšu pastāvīgā komiteja - Izglītības un kultūras jautājumu pastāvīgā komiteja - Revīzijas komisija - Apbalvošanas komisija - Darījumu ar lauksaimniecības zemi tiesiskuma uzraudzības komisijaIepriekš sazinoties pa tālruni29489325 aigarsstuglis@inbox.lv
12Māris Rēķis
Domes deputātsZaļo un Zemnieku SavienībaFinanšu pastāvīgā komiteja - Sociālo jautājumu pastāvīgā komiteja komisijaIepriekš sazinoties pa tālrunirekis77@inbox.lv
13Jānis Blūzmanis
Domes deputātsZaļo un Zemnieku SavienībaFinanšu pastāvīgā komiteja - Sociālo jautājumu pastāvīgā komitejaIepriekš sazinoties pa tālrunijanis.bluzmanis@gmail.com
14Grigorijs Popenkovs
Domes deputāts"Visu Latvijai - TB/LNNK"Finanšu pastāvīgā komiteja - Izglītības un kultūras jautājumu pastāvīgā komitejaIepriekš sazinoties pa tālruni
15Oskars Ezerosis
Domes deputāts"Visu Latvijai - TB/LNNK"Finanšu pastāvīgā komiteja - Sociālo jautājumu pastāvīgā komitejaIepriekš sazinoties pa tālrunioskars.ezerosis@jaunjelgavasnovads.lv