Bērnu popgrupa

IMG_0368

Popgrupā dzied bērni no 3 līdz 14 gadiem, un tā ir dabiski sadalījusies pa vecuma grupām – pirmsskolas, sākumskolas un pamatskolas dziedātājos. Par nosaukumu vēl spriežam. Februāra pirmajā sestdienā svinējām 2 gadu jubileju koncertā „Nāc, būsim draugi”. Koncertā uzņēmām savus pirmos viesus, un nu jau esam ieguvuši draugus no – Seces, Skrīveriem, Sunākstes, Skaistkalnes, Viesītes un Jaunjelgavas.

Jaunākā popgrupa- paši mazākie un apzinīgākie, lai arī daudz vēl jāapgūst, ar lielu nopietnību mācās un izrāda interesi par mūziku un dziedāšanu. Ļoti patīk atrasties prožektoru gaismā un dziedāt pie mikrofoniem.

Vidējā popgrupa- viens par visiem, visi par vienu. Muzikāli, atraktīvi un īsti dziedāšanas patrioti. Astoņas burvīgas meitenes un viens kolosāls zēns- Meinards.

Meiteņu popgrupa- septiņas talantīgas meitenes- vienmēr un visur vēlas uzstāties, patīk atrasties uz skatuves. Dziedāšanā neizvēlas vieglāko ceļu, patīk sarežģītas dziesmas, ja ko dara, tad no sirds un patiesi.

Divu gadu laikā esam piedalījušies daudzos kā māju, tā izbraukumu koncertos.

Mēs esam savas attīstības pašā sākumā, tikai sākam atraisīties, palikt drošāki un pārliecinātāki par sevi, tomēr, jūtam izaugsmi. Mūsu viens no mērķiem- startēt vokālajos konkursos- mēs ticam, ar darbu, neatlaidību, un laiku mums izdosies to piepildīt. Ar šiem bērniem un jauniešiem ir prieks strādāt, jo viņiem patīk tas, ko viņi dara.

27 Jaunjelgavas dziedošie bērni kultūras namu ieskandina pirmdienās, trešdienās no plkst. 16.00. Vadītāja – Una Arbidāne.

Šī gada lielākā uzdrīkstēšanās ir pārvarēta, priekšā daudz citas.