Kategorija: Sabiedrība

Otrdien, 19. jūnijā notiks ceturtā lekcija/diskusija no kursa “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes”

Otrdien, 19. jūnijā plkst. 18.00, notiks ceturtā lekcija/diskusija no kursa “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes”, kas veltīta tematam par vecāku pienākumiem un atbildību ģimenes plānošanas, bērnu audzināšanas procesā. Lekciju vadīs sociālā pedagoģe Vineta Preisa un veselības eksperte Diāna Platace.

Reģistrējoties, lekciju un diskusiju kursa ceturto lekciju tiešsaistē būs iespējams vērot no plkst. 18.00 mājaslapā http://www.svgimenesmaja.lv/webinari. Lekcijas laikā tiks nodrošināta iespēja ekspertiem uzdot arī sev interesējošos jautājumus, sūtot tos uz e-pastu gimenesmaja@gmail.com.

Lekciju un diskusiju kursu ir iespējams vērot bez maksas.

Plašāka informācija mājaslapā http://www.svgimenesmaja.lv/ sadaļā “Vebināri”.

Šodien tiešsaistē skaties kursa “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!” trešo lekciju/diskusiju

Ceturtdien, 14. jūnijā plkst. 18.00, notiks trešā lekcija/diskusija no kursa “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes”, kas veltīta tematam par laulības tiesiskajiem aspektiem. Lekciju vadīs jurists un ģimenes tiesību eksperts Jānis Geduševs.

Lūdzam iedzīvotāju palīdzību zādzības atklāšanā

Naktī uz 12.jūniju no Daudzeses pamatskolas katlumājas nozagts Husqvarna raideris R 217TC, Husqvarna motorzāģis 357, Husqvarna krūmgriezis 545RX, Jonsered trimmeris, divas elektriskās urbjmašīnas, rokas slīpmašīna, finierzāģis, ogļskābās gāzes balons, stieples reduktors, atslēgu komplekts (tumšzilā krāsā), benzīna kanna ar 10 l benzīna (metāla, zaļa), ķerra, darba cimdu iepakojums.

Ikviens, kuram ir informācija par nozagtajiem priekšmetiem vai par to, kas varētu būt pastrādājis zādzību, tiek lūgts ziņot Valsts policijai pa tālruni 110, Daudzeses pagasta pārvaldei pa tālruni 65141173 vai skolas direktoram Valdim Puidam, tālrunis 26196781.

Attēliem ilustratīva nozīme.

Šodien tiešsaistē skaties kursa “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!” otro lekciju/diskusiju

Otrdien, 12. jūnijā plkst. 18.00, notiks otrā lekcija/diskusija no kursa “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes”, kas veltīta tematam par ģimenes budžetu un finanšu pratību. Lekciju vadīs ekonomikas eksperts Dainis Stikuts.

Reģistrējoties, lekciju un diskusiju kursa otro lekciju tiešsaistē būs iespējams vērot no plkst. 18.00 mājaslapā http://svetagimenesmaja.lv/webinari. Lekcijas laikā tiks nodrošināta iespēja ekspertiem uzdot arī sev interesējošos jautājumus, sūtot tos uz e-pastu gimenesmaja@gmail.com.  Lekciju un diskusiju kursu ir iespējams vērot bez maksas. Plašāka informācija mājaslapā www.svetagimenesamajas.lv sadaļā “Vebināri”.

Saulgriežu laika Radu tirgus Jaunjelgavā

14.jūnijā Secē notiks genocīda upuru piemiņas pasākums

14.jūnijā plkst. 13.00 Secē pie represēto piemiņas akmens notiks atceres pasākums “Kā nosargāt dvēseli baltu”. Atmiņu kamoliņu tīsim Seces pagasta bibliotēkā pie kafijas galda. Aicināts ikviens ar savu stāstu un labo domu Latvijas simtgadei.

11.jūnijā Dienas centrā – pasākums ģimenēm ar bērniem

11.jūnijā plkst. 16.30 Jaunjelgavas Dienas centrs aicina ģimenes ar bērniem, lai kopā pavadītu laiku un plānotu vasaras aktivitātes visai ģimenei. Pasākumu rīko māmiņu biedrība “Zelta saulespuķe”, Dienas centrs un sociālais dienests.

12.jūnijā Jaunjelgavas Jaunatnes iniciatīvu centrā notiks BEZMAKSAS SEMINĀRS – “Gēnu, vides un audzināšanas mijiedarbība, atkarība kā jūtu slimība”.

12.jūnijā plkst. 10:00 Jaunjelgavas Jaunatnes iniciatīvu centrā notiks BEZMAKSAS SEMINĀRS – “Gēnu, vides un audzināšanas mijiedarbība, atkarība kā jūtu slimība”. Vadīs M.Psih. Sandra Tērauda, praktizējoša grupu terapeite Minesotas programmā.

14.jūnijā komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākums pie piemiņas akmens Daudzevas stacijas laukumā. 

14.jūnijā plkst. 12.00, komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, visi aicināti uz atceres mirkli pie piemiņas akmens Daudzevas stacijas laukumā.

Tiešsaistē būs iespējams vērot bezmaksas lekciju un diskusiju kursu “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!”

LR Tieslietu ministrija informē, ka no 2018. gada 7. jūnija visiem interesentiem būs iespēja tiešsaistē vērot bezmaksas lekciju un diskusiju kursu “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!”, kur lektori kopā ar dažādu nozaru ekspertiem diskutēs par tādām ģimenei un vecākiem aktuālām tēmām, kā finanšu pratība, laulības tiesiskie aspekti, ģimenes attiecību veidošana, psiholoģiskie un ētiskie
aspekti u.c.
Lekciju un diskusiju kurss norisināsies 7. jūnijā, 12. jūnijā, 14. jūnijā un 19. jūnijā no plkst. 18.00, un tās tiešraidē varēs vērot mājaslapā http://svgimenesmaja.lv/webinari. Lekciju un diskusiju laikā būs iespēja ekspertiem uzdot arī sev interesējošos jautājumus, sūtot tos uz e-pastu gimenesmaja@gmail.com.

Lekciju ietvaros būs iespēja uzzināt vairāk par laulību psihloģiskajiem un ētiskajiem aspektiem un ģimenes attiecību veidošanu, finanšu pratību, laulību tiesiskajiem aspektiem un vecāku pienākumiem un atbildību ģimenes plānošanas un bērnu audzināšanas procesā utt..