Kategorija: Sabiedrība

17.februārī – Magdalēnas ziemas svinības un gada notikums Jaunjelgavas novadā

17.februārī Jaunjelgavas kultūras namā jau ceturto gadu notiks Magdalēnas ziemas svinības un gada notikums Jaunjelgavas novadā. Šogad pasākums noritēs sadarbībā ar biedrību “Staro 100”, kas jaunjelgaviešiem un novada viesiem dāvinās gaismas objektu demonstrāciju.

Programmā: 

22.februārī tiek sasaukta novada domes sēde

22. februārī plkst. 14.00 Jaunjelgavas novada domes sēžu zālē (Lāčplēša ielā 11, Jaunjelgavā, 2. stāvā) notiks Jaunjelgavas novada domes sēde.

Ar darba kārtību var iepazīties sadaļā “Pašvaldība – Domes sēdes – Sēžu darba kārtības”.

Aicina uz sarunu vakaru potenciālās audžuģimenes, aizbildņus un adoptētājus

Esi domājis, ka gribētu palīdzēt kādam bērnam no bērnunama?! “Vai es esmu piemērots uzņemošās ģimenes statusam? Kā izmainīsies mana dzīve, ja es uzņemšu jaunu bērnu savā ģimenē?” šādi un līdzīgi jautājumi un arī bažas par birokrātiskajiem līkločiem ir līdzīgi un cilvēciski katram, kas ir iedomājies, ka gribētu.

Piedāvājam, pieredzes stāstu, no kāda, kas tam jau izgājis cauri, iespēju pajautāt profesionāļa padomu un vienkārši pavadīt vakaru patīkamā, neformālā gaisotnē ar tējas tasi un sarunām, un pat, iespējams, kādu muzikālu pārsteigumu.

3.martā Daudzevas saieta namā – jaunā spēlfilma “Nameja gredzens”

3.martā plkst. 18.00 Daudzevas saieta namā – jaunā spēlfilma “Nameja gredzens”. Ieejas maksa – 3 Eur.

Neatliekamās palīdzības dienests informē par rīcību gripas epidēmijas laikā

 

 Gripas epidēmijas laikā saslimušajam jāpaliek mājās un jāsazinās ar savu ģimenes ārstu

Ņemot vērā iedzīvotāju pastiprinātu vēršanos Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā saistībā ar augšējo elpceļu vīrusu saslimšanām, kas norit bez sarežģījumiem (paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, galvassāpes), atgādinām, ka dienesta funkcija nav nodrošināt medicīnisku palīdzību šādās situācijās. Gripas un citu akūtu respiratoru vīrusu saslimšanas gadījumā pacientam jāpaliek mājās un jau pirmajā saslimšanas dienā jāsazinās ar savu ģimenes ārstu, lai uzsāktu ārstēšanos.

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” informē par valsts apmaksātas rehabilitācijas iespējām

Atgūsti dzīvesprieku pie mums Rehabilitācijas Centrā “Līgatne”

Ar saukli „Esi vesels un laimīgs”, vēlamies informēt jūsu novada iedzīvotājus par pieejamiem pakalpojumiem Rehabilitācijas centrā Līgatne, kas atrodas vienā no skaistākajām uz zaļākajām vietām Latvijā, un kas gadiem ilgi ir priecējusi un turpina priecēt cilvēku sirdis – Līgatnē, Gaujas krastā.

16.februārī Sērenes tautas namā – balle

16.februārī plkst. 22.00 Sērenes tautas namā – balle. Spēlē grupa “Laimīgs gadījums” no Sunākstes. Ieejas maksa – 3 Eur. Vietu pie galdiņa lūgums rezervēt iepriekš, pa tālruni 26495467.

10.februārī danču vakars kopā ar Rīgas danču klubu Jaunjelgavas kultūras namā

10.februārī plkst. 19.00 Jaunjelgavas kultūras namā – Danču vakars kopā ar Rīgas danču klubu. Lūgums ierasties ērtos apavos, līdzi ņemot “groziņu” enerģijas atjaunošanai.

9.februārī Jaunatnes iniciatīvu centrā notiks tradīciju izzināšanas cikla 1.pasākums “Ģimenes albums”

9.februārī Jaunjelgavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrā tiks aizsākts uz latviešu tradīcijām un ģimenes vērtībām vērsts pasākumu cikls “Ģimenes albums”. Piektdienu vakaros ģimenes un interesenti aicināti kopā izzināt vai paplašināt priekšstatus par mūsu senču tradīcijām. Pirmajā nodarbībā iepazīs Meteņu – senlatviešu vecgada vakara tradīcijas. Visi laipni aicināti!

Sīkāka informācija: Jurgita – 26120864

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem, avārijas bedrēm un šķīdoni uz valsts autoceļiem aicina informēt Satiksmes informācijas centru

No Kurzemes puses pāri Latvijai virzās nokrišņi, kuri no sniega pāriet lietus veidā. Vienlaikus paaugstinās gaisa temperatūra, tādēļ uz vēl sniegotajiem un sasalušajiem autoceļiem, īpaši ar grants segumu, var veidoties atkala un tie kļūs īpaši slideni. VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” veic autoceļu uzturēšanas klasei atbilstošus uzturēšanas darbus – rievošanu, satiksmei bīstamo posmu kaisīšanu. Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem, avārijas bedrēm un šķīdoni uz valsts autoceļiem aicinām informēt Satiksmes informācijas centru, zvanot pa diennakts bezmaksas tālruni 8000 5555