Kategorija: Pašvaldība

Lūdzam iedzīvotāju palīdzību zādzības atklāšanā

Naktī uz 12.jūniju no Daudzeses pamatskolas katlumājas nozagts Husqvarna raideris R 217TC, Husqvarna motorzāģis 357, Husqvarna krūmgriezis 545RX, Jonsered trimmeris, divas elektriskās urbjmašīnas, rokas slīpmašīna, finierzāģis, ogļskābās gāzes balons, stieples reduktors, atslēgu komplekts (tumšzilā krāsā), benzīna kanna ar 10 l benzīna (metāla, zaļa), ķerra, darba cimdu iepakojums.

Ikviens, kuram ir informācija par nozagtajiem priekšmetiem vai par to, kas varētu būt pastrādājis zādzību, tiek lūgts ziņot Valsts policijai pa tālruni 110, Daudzeses pagasta pārvaldei pa tālruni 65141173 vai skolas direktoram Valdim Puidam, tālrunis 26196781.

Attēliem ilustratīva nozīme.

JAUNJELGAVAS NOVADA SOCIĀLAIS DIENESTS AICINA DARBĀ APRŪPĒTĀJU UZ NEPILNU SLODZI

JAUNJELGAVAS NOVADA SOCIĀLAIS DIENESTS AICINA DARBĀ APRŪPĒTĀJU UZ NEPILNU SLODZI.  

Prasības pretendentam:

atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta piektās un sestās daļas prasībām ,

 • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība.
 • Obligāta aprūpētāja apliecība, sertifikāts
 • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī, vēlamas krievu valodas zināšanas.
 • Prasme plānot un organizēt savu darba laiku.
 • Prasme analizēt situāciju, vērtēt faktus, paredzēt un novērtēt riskus.
 • Labas saskarsmes prasmes, spēja strādāt komandā
 • B kategorijas autovadītāja apliecība.

14.jūnijā notiks Finanšu pastāvīgās komitejas sēde

14. jūnijā plkst. 14.00 Jaunjelgavas novada domes telpās (Lāčplēša ielā 11, Jaunjelgavā, 2. stāva zālē) notiks Finanšu pastāvīgās komitejas sēde.

Ar darba kārtību var iepazīties sadaļā “Pašvaldība – Domes sēdes – Sēžu darba kārtības”.

Tiešsaistē būs iespējams vērot bezmaksas lekciju un diskusiju kursu “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!”

LR Tieslietu ministrija informē, ka no 2018. gada 7. jūnija visiem interesentiem būs iespēja tiešsaistē vērot bezmaksas lekciju un diskusiju kursu “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!”, kur lektori kopā ar dažādu nozaru ekspertiem diskutēs par tādām ģimenei un vecākiem aktuālām tēmām, kā finanšu pratība, laulības tiesiskie aspekti, ģimenes attiecību veidošana, psiholoģiskie un ētiskie
aspekti u.c.
Lekciju un diskusiju kurss norisināsies 7. jūnijā, 12. jūnijā, 14. jūnijā un 19. jūnijā no plkst. 18.00, un tās tiešraidē varēs vērot mājaslapā http://svgimenesmaja.lv/webinari. Lekciju un diskusiju laikā būs iespēja ekspertiem uzdot arī sev interesējošos jautājumus, sūtot tos uz e-pastu gimenesmaja@gmail.com.

Lekciju ietvaros būs iespēja uzzināt vairāk par laulību psihloģiskajiem un ētiskajiem aspektiem un ģimenes attiecību veidošanu, finanšu pratību, laulību tiesiskajiem aspektiem un vecāku pienākumiem un atbildību ģimenes plānošanas un bērnu audzināšanas procesā utt..

Par Jaunjelgavas novada domes deputātu apstiprināta Dace Caunīte

24.maija Domes sēdē tika apstiprinātas izmaiņas Jaunjelgavas novada Domes deputātu sarakstos. No “Visu Latvijai”  – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” saraksta Domē ievēlētais Oskars Ezerosis ir nolicis deputāta mandātu, viņa vietā no šī paša saraksta Jaunjelgava novada Domē stājas Dace Caunīte, kuras deputāta pilnvaras sēdes ievadā arī tika apstiprinātas.

Dace Caunīte ir Daudzeses pamatskolas skolotāja, augstāko izglītību ieguvusi Latvijas Universitātē. Dace Caunīte darbosies Finanšu un Izglītības un kultūras jautājumu pastāvīgajās komitejās.

Jaunjelgavas novada Daudzeses pagasta pārvalde izsludina pretendentu atlasi uz Daudzeses pagasta Komunālās nodaļas santehniķa amatu.

Darba devējs – Jaunjelgavas novada Daudzeses pagasta pārvalde, nodokļu maksātāja reģistrācijas Nr. 90000043367, juridiskā  adrese: Pagastmāja, Daudzeva, Daudzeses pagasts, Jaunjelgavas novads

Vakantais amats  – Daudzeses pagasta Komunālās nodaļas  santehniķis (Darba ilgums uz nenoteiktu laiku ar pārbaudes laiku 3 mēneši).

24.maijā tiek sasaukta kārtējā domes sēde

2018.gada 24. maijā plkst. 14:00 Jaunjelgavas novada domes ēkas (Lāčplēša ielā 11 Jaunjelgavā, 2. stāvā) sēžu zālē notiks Jaunjelgavas novada domes sēde.

Ar darba kārtību var iepazīties sadaļā “Pašvaldība – Domes sēdes – Sēžu darba kārtības”.

15.maijā Jaunjelgavā tiks pārtraukta centralizētā ūdens padeve

Š.g. 15. maijā no plkst. 8³º līdz 19°° tiks pārtraukta centralizētā  ūdens padeve Jaunjelgavas pilsētā. Lai  pilsētā   nodrošinātu kvalitatīvu dzeramo ūdeni, tiks veikta dzeramā  ūdens rezervuāra un  ūdensvadu dezinfekcija un skalošana. Pēc ūdensvadu skalošanas īslaicīgi iespējams duļķains ūdens, tāpēc pārtikā lūdzam lietot tikai vārītu ūdeni.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Komunālā nodaļa

“Špikeris” atkritumu šķirošanai

Stikla konteineros metam (Pirms izmet, izskalo ar ūdeni):

 • stikla pudeles
 • stikla burkas

NEDRĪKST mest māla un keramikas pudeles,  stikla un porcelāna traukus, spoguļus, logu stiklu, spuldzes un pārējos atkritumus.

Plastmasas, papīra un metāla iepakojuma konteineros metam (pirms izmet, saplacini):

 • dzērienu plastmasas pudeles
 • plēves un plastmasas iepirkumu maisiņus
 • sadzīves ķīmijas, šampūnu u.c. cietās plastmasas pudeles, kanniņas un kārbas
 • skārdenes
 • metāla kārbas un vāciņus
 • papīra un kartona iepakojumu (kastes, kārbas)
 • papīru, avīzes, žurnālus, bukletus, grāmatas

NEDRĪKST mests visus pārējos atkritumus, netīru plastmasas un papīra iepakojumu, slapju vai netīru papīru un kartonu, vienreizlietojamos plastmasas un kartona šķīvīšus un glāzītes, rotaļlietas un plastmasas sadzīves preces.

 

10.maijā notiks domes pastāvīgo komiteju sēdes

10. maijā plkst. 12:00 Jaunjelgavas novada Sociālā dienesta telpās (Oškalna ielā 3, Jaunjelgavā) notiks Sociālo lietu pastāvīgās komitejas sēde.

10. maijā plkst. 13:00 Jaunjelgavas novada domes ēkas (Lāčplēša ielā 11 Jaunjelgavā, 2. stāvā) sēžu zālē notiks Jaunjelgavas novada domes Izglītības un kultūras jautājumu pastāvīgās komitejas sēde.

10. maijā plkst. 14:00 Jaunjelgavas novada domes ēkas (Lāčplēša ielā 11 Jaunjelgavā, 2. stāvā) sēžu zālē notiks Jaunjelgavas novada domes Finanšu pastāvīgās komitejas sēde.

Ar darba kārtību var iepazīties sadaļā “Pašvaldība – Domes sēdes – Sēžu darba kārtības”.