Calendar

Apr
27
Pie
Jaunjelgavas Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina uz tikšanos ar bundzinieku Elviju Mamedovu
Apr 27 @ 18:00
Jaunjelgavas Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina uz tikšanos ar bundzinieku Elviju Mamedovu

27.aprīlī plkst.18.00 Jaunatnes iniciatīvu centrā – iedvesmojoša tikšanās “BUNGAS…PAR UN AP “. Neformāli radošā un ritmiskā gaisotnē tikšanos vadīs ELVIJS (grupa “Laime Pilnīga”).

Apr
28
Ses
P.Sakalaura un G.Gailīša grāmatu prezentācijas Jaunjelgavas bibliotēkā
Apr 28 @ 12:00

28.aprīlī plkst. 12.00 Jaunjelgavas pilsētas bibliotēkā novada literāti un bibliotēka aicina uz pasākumu, kurā tiks prezentēti P.Sakalaura “Divrindu mistri”, kā arī P.Sakalaura un G.Gailīša “Brītiņi iz dzīves”.

May
4
Pie
Jaunjelgavas novada kultūras nams aicina uz Rīgas vīru kora “Absolventi” Koncertu “Es vēlos Tev dāvināt rozes”
May 4 @ 16:00

Jaunjelgavas novada kultūras nams aicina uz Koncertu “Es vēlos Tev dāvināt rozes”, kuru sniegs Rīgas vīru koris “Absolventi”, diriģents Arvīds Platpers, Edgars Briņķis, mākslinieciskais vadītājs Edgars Vītols.

Mums ir viena lielā Brīvība – visai Latvijai, svēta un balta. Par to esam atbildīgi mēs visi, šīs zemes tauta. Un katram no mums pieder daļa no tās – personīga, savējā. Par to atbildīgs katrs pats, lai tā lielā nezustu vējā. 

Vai atbildība par Brīvību kāds spaidu darbs? Nē! Tas patīkams pienākums, ko veicot jutīsies ieguvis. Tāpat kā dārzs, kas priecē un pabaro, tāpēc, ka ravēji, laistīji un sargāji no kaitēkļiem. Tā darījām līdz šim, tā turpināsim rīt.

Jo Brīvība sargā mūs  –  mēs sargājam Brīvību.

Baltā galdauta svētkus cilvēki rada sev paši, uz tiem katrs nāk ar savu cienastu, katrs pievieno galdā un kopīgajās sarunās savu devumu, kopīgi radot svētku sajūtu.

Baltā galdauta svētki atgādinās to, ka Latvijas Republikas neatkarības atjaunošana bija rezultāts konkrētu cilvēku neatlaidīgai rīcībai, drosmei un uzdrīkstēšanās.

Aicinām katru uz kopīgu galda klāšana savas mājas pagalmā un pabūt mirkli kopā ar ģimeni, kaimiņiem, vietējiem un ārzemju draugiem, kolēģiem, jauniepazītiem cilvēkiem.