Calendar

Mar
23
Ses
Sunākstē notiks Aizkraukles apriņķa vokālo ansambļu sadziedāšanās koncerts
Mar 23 @ 15:00

23.martā plkst. 15.00 Sunākstes saieta namā notiks Aizkraukles apriņķa vokālo ansambļu sadziedāšanās koncerts. Piedalās: Jaunjelgavas luterāņu baznīcas ansamblis, sieviešu vokālie ansambļi “Nianse” (Bebru pag.), “Anemone” (Jaunjelgavas KN) un “Zīle” (Vietalvas pag.). Aiviekstes pagasta senioru ansamblis “Ābeļziedi”, Aizkraukles pagasta vīru vokālais ansamblis un jauktais ansamblis, sieviešu vokālie ansambļi “Maļinovij zvon”(Aizkraukles pag.), “MiLaRe” (Staburaga pag.), “Spīdala” (Aizkraukles pag.) un “Dzirnas” (Klintaines pag.).
Ik viens laipni aicināts!

Komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīti pasākumi Daudzevā
Mar 23 @ 15:30

23.martā  Daudzevā notiks komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīti pasākumi:

  • plkst. 15.30 – ziedu nolikšana stacijas laukumā pie piemiņas akmens
  • plkst. 16.00 – saieta namā – koncerts “Mūsu ceļš”. Piedalās Daudzeses pagasta sieviešu koris “Daudzeva”, Latvijas meža darbinieku vīru koris “Silvicola”, Kokneses k.n. sieviešu koris “Anima”, Dobeles k.n. vokālais ansamblis “Volante”.

Visi laipni aicināti, ieeja bez maksas.

 

Mar
24
Sve
Jaunjelgavas kultūras namā M.Zīverta varoņdrāma „Tīreļpurvs”
Mar 24 @ 14:00

24.martā plkst. 14.00 Mārtiņa Zīverta varoņdrāma „Tīreļpurvs”. Spēlē Lielvārdes senioru teātris „PAŠI”. Režisore Skaidrīte Tilaka.

Karš plosa ne tikai valstis, tas uzjundī cilvēku attiecības un grūti pat pasacīt, kura cīņa ir smagāka- ar ieročiem rokās vai tā, ko izcīna cilvēks pats ar sevi.” V.Hausmanis.  Ieeja par ziedojumiem

Mar
25
Pir
Komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākums Secē
Mar 25 @ 14:30

25.martā plkst. 14:30 pie Seces represēto piemiņas akmens notiks atceres brīdis, veltīts komunistiskā genocīda upuru piemiņai. Noslēgumā – kopīga filmas skatīšanās Seces kultūras namā.

Mar
26
Otr
Animācijas filma “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi” Sunākstē
Mar 26 @ 14:00

Animācijas filma “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi” Sunākstes saieta namā. Ieeja – bez maksas.

Mar
31
Sve
Amatierteātra “Sudraba nagla” izrāde Daudzevas saieta namā
Mar 31 @ 13:00

31.martā plkst. 13.00 Daudzevas saieta namā – amatierteātra “Sudraba nagla” izrāde pēc L.Stumbres lugas “Plīvurītis ar punktiņiem”. Režisore Z.Ezeriņa.

Ieeja par ziedojumiem apmācībām “Kā pārgriezt nabas saiti”.

Amatierteātra “Sudraba nagla” izrāde Sērenes tautas namā
Mar 31 @ 16:00

31.martā plkst. 16.00 Sērenes tautas namā – amatierteātra “Sudraba nagla” izrāde pēc L.Stumbres lugas “Plīvurītis ar punktiņiem”. Režisore Z.Ezeriņa.

Ieeja par ziedojumiem apmācībām “Kā pārgriezt nabas saiti”.

Apr
5
Pie
Dokumentālā filma “No Ghetto uz olimpiādi” Daudzeses pamatskolā
Apr 5 @ 13:00

5.aprīlī plkst. 13.00 Daudzeses pamatskolā – dokumentālā filma “No Ghetto uz olimpiādi”.  Ieeja bez maksas.

 

Filma “Klases salidojums” Daudzevas saieta namā
Apr 5 @ 19:00

5.aprīlī plkst. 19.00 Daudzevas saieta namā – filma “Klases salidojums”.

Komēdija “Klases salidojums” stāsta par trīs vīru draudzību, kas dibināta skolas solā un izturējusi teju pusgadsimta laika pārbaudi. 25 gadus pēc skolas absolvēšanas viņi saņem ielūgumu doties uz klases salidojumu un piedzīvojumi var sākties! Režisors Andrejs Ēķis. Galvenajās lomās: Ainārs Ančevskis, Juris Kaukulis, Imants Strads. Ieeja EUR 3,00

Apr
21
Sve
Animācijas filma “Lote un pazudušie pūķi” Jaunjelgavas kultūras namā
Apr 21 @ 14:00

21.aprīlī plkst. 14.00 Jaunjelgavas novada kultūras namā Filma, kas iepriecinās ģimenes ar bērniem – “Lote un pazudušie pūķi” Kārlis Jenots un Viktors Vīķis ir divi zinātnieki, kuri ieradušies Izgudrotāju ciemā. Viņi ir nolēmuši piedalīties sacensībās, kuru dalībniekiem jāsavāc pēc iespējas vairāk tautasdziesmu. Abu vislielākais sapnis ir ierakstīt, kā dzied mītiskais ugunsspļāvējs pūķis. Par to padzirdējušas, Lote un viņas mazā māsiņa Rozīte nolemj palīdzēt zinātniekiem un piedzīvojumi var sākties! “, ilgums 1 h 18 min

Ieeja EUR 2,-

 

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other