Calendar

Apr
27
Pie
Ūdenstūrisma centra „Balta Kaza” SEZONAS ATKLĀŠANA 
Apr 27 all-day

Jaunjelgavas un Skrīveru ūdenstūrisma centra „Balta Kaza” SEZONAS ATKLĀŠANA  27.APRĪLĪ.
Piedāvājam:

  • Pārceltuves pakalpojumu ar kuģīti „Balta Kaza” starp Jaunjelgavu un Skrīveriem (Klidziņu), kā arī izbraucienus un ekskursijas (25 pasažieru vietas). Darba laiks no 8.00 līdz 20.00.

Jaunums: Šajā sezonā sākam Jaunjelgavas un Skrīveru ūdenstūrisma centra darbību. Piedāvāsim nomā kvalitatīvu un drošu ūdenstūrisma inventāru un aprīkojumu:

  • kanoe laivas, 
  • SUP,
  • katamarānus, 
  • ūdens velosipēdus,
  • makšķernieku laivas ar 5 z/s motoru (nav vajadzīgas tiesības). 

Sezonas laikā piedāvājumu klāsts tiks papildināts ar velonomu, piedāvāsim arī makšķernieku atpūtas namiņus. Sīkāka informācija pa tālr. 29442587. 

Jaunjelgavas Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina uz tikšanos ar bundzinieku Elviju Mamedovu
Apr 27 @ 18:00
Jaunjelgavas Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina uz tikšanos ar bundzinieku Elviju Mamedovu

27.aprīlī plkst.18.00 Jaunatnes iniciatīvu centrā – iedvesmojoša tikšanās “BUNGAS…PAR UN AP “. Neformāli radošā un ritmiskā gaisotnē tikšanos vadīs ELVIJS (grupa “Laime Pilnīga”).

Apr
28
Ses
P.Sakalaura un G.Gailīša grāmatu prezentācijas Jaunjelgavas bibliotēkā
Apr 28 @ 12:00

28.aprīlī plkst. 12.00 Jaunjelgavas pilsētas bibliotēkā novada literāti un bibliotēka aicina uz pasākumu, kurā tiks prezentēti P.Sakalaura “Divrindu mistri”, kā arī P.Sakalaura un G.Gailīša “Brītiņi iz dzīves”.

May
1
Otr
1.maijā Seces pagasta kultūras namā Teātra svētki “Pie Baltā Galdauta”:
May 1 @ 12:00

1.maijā Seces pagasta kultūras namā Teātra svētki “Pie Baltā Galdauta”:

  • plkst. 12.00 – Seces amatierteātra “Dūdenīši” saspēlēšanās ar skatītājiem un fragmentu izrādīšana no P.Putniņa lugas “Ar būdu uz baznīcu”.
  • plkst. 14.30 – Jaunjelgavas amatierteātris K.Lišmaņa vadībā izrādīs A.Upīša viencēlienu “Dzimumdienas rītā”
  • plkst. 16.00 – Kokneses amatierteātris I.Strazdiņas vadībā izrādīs F.Arnolda un E.Baha komēdiju “Traks numurs”.

Ļoti gaidīsim skatītājus, arī aktierus no Staburaga un Bārbeles teātriem. Ieeja – 1 Eur vai stāsts, vēstījums, vēstures liecinieks, cienasts – Latvijas simtgades Baltajam galdam.

Seces kultūras namā – Kokneses amatierteātra izrāde, komēdija “Traks numurs”.
May 1 @ 16:00

1.maijā plkst. 16.00 Seces kultūras namā  – Kokneses amatierteātra izrāde, komēdija “Traks numurs”. Režisore I.Strazdiņa. Ieeja – 1 eur.

May
4
Pie
Jaunjelgavas novada kultūras nams aicina uz Rīgas vīru kora “Absolventi” Koncertu “Es vēlos Tev dāvināt rozes”
May 4 @ 16:00

Jaunjelgavas novada kultūras nams aicina uz Koncertu “Es vēlos Tev dāvināt rozes”, kuru sniegs Rīgas vīru koris “Absolventi”, diriģents Arvīds Platpers, Edgars Briņķis, mākslinieciskais vadītājs Edgars Vītols.

Mums ir viena lielā Brīvība – visai Latvijai, svēta un balta. Par to esam atbildīgi mēs visi, šīs zemes tauta. Un katram no mums pieder daļa no tās – personīga, savējā. Par to atbildīgs katrs pats, lai tā lielā nezustu vējā. 

Vai atbildība par Brīvību kāds spaidu darbs? Nē! Tas patīkams pienākums, ko veicot jutīsies ieguvis. Tāpat kā dārzs, kas priecē un pabaro, tāpēc, ka ravēji, laistīji un sargāji no kaitēkļiem. Tā darījām līdz šim, tā turpināsim rīt.

Jo Brīvība sargā mūs  –  mēs sargājam Brīvību.

Baltā galdauta svētkus cilvēki rada sev paši, uz tiem katrs nāk ar savu cienastu, katrs pievieno galdā un kopīgajās sarunās savu devumu, kopīgi radot svētku sajūtu.

Baltā galdauta svētki atgādinās to, ka Latvijas Republikas neatkarības atjaunošana bija rezultāts konkrētu cilvēku neatlaidīgai rīcībai, drosmei un uzdrīkstēšanās.

Aicinām katru uz kopīgu galda klāšana savas mājas pagalmā un pabūt mirkli kopā ar ģimeni, kaimiņiem, vietējiem un ārzemju draugiem, kolēģiem, jauniepazītiem cilvēkiem.

 

May
6
Sve
“Baltā galdauta” svētki Staburagā
May 6 @ 12:00

6.maijā plkst. 12.00 visi mīļi aicināti klāt kopīgu galdu, vārīt ugunskura zupu, dalīties ar savām receptēm, puķu stādiem, stāstiem Latvijas simtgadei. Tiksimies ar Jaunjelgavas kultūras veicināšanas biedrības māksliniecēm.

Plkst. 14.00 Valles amatierteātris izrādīs Aivas Birbeles komēdiju “Zaļā zona”.

Jaunjelgavas amatierteātris aicina uz pirmizrādi A.Upīša lugai “Dzimumdienas rītā”Jaunjelgavas kultūras namā
May 6 @ 18:00

6.maijā plkst. 18.00 Jaunjelgavas kultūras namā – Jaunjelgavas amatierteātris aicina uz pirmizrādi A.Upīša lugai “Dzimumdienas rītā”. Režisors K.Lišmanis, mūzika no grupas “Ornaments” repertuāra. Ieejas maksa – 2 Eur.

 

May
9
Tre
Jaunjelgavas kultūras namā – jaunā spēlfilma “Kriminālās ekselences fonds”
May 9 @ 19:00

9.maijā plkst. 19.00 Jaunjelgavas kultūras namā – jaunā spēlfilma “Kriminālās ekselences fonds”. Ieeja – 3 Eur.

“Jau sākumā bija skaidrs, ka būs sūdi… Imants Veide raksta scenāriju TV seriālam par krāpniekiem un kopā ar draugu Hariju Kuharjonoku izmēģina aprakstītās krāpšanas shēmas dzīvē. Imants sajūt sevī spēku būt par īstu kriminālu autoritāti, pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, padomus dod Misters Vintāžs, krusta karu pret kriminālo pasauli uzsāk Imanta kareivīgā Kaimiņiene un situācija kļūst nekontrolējama.” (avots: https://www.facebook.com/kefmovie/