Calendar

Mar
30
Cet
Pavasara balle senioriem Sērenes tautas namā
Mar 30 @ 13:00

30.martā – Sērenes tautas namā – Pavasarīga joku balle senioriem. Koncertēs Vildes ģimene. Lūgums pieteikties līdz 29.martam  pa tālr.26495467 (Rudīte)

Bērnu un jauniešu deju kolektīva “Kodoliņš” sadancis “Brālīt’s māsu dancot veda”
Mar 30 @ 16:00

Bērnu un jauniešu deju kolektīva “Kodoliņš” aicina savus draugus uz sadanci “Brālīt’s māsu dancot veda”.

Apr
5
Tre
Daudzevā – animācijas filmu programma “Lupatiņi un viņu draugi”
Apr 5 @ 15:00

5.aprīlī plkst. 15.00 Daudzevas saieta namā – animācijas filmu programmiņa pavisam mazajiem “Lupatiņi un draugi”. Ieejas maksa – 1 Eur.

Apr
9
Sve
Staburaga amatierteātris ielūdz uz nenopietnu pēcpusdienu „Smejies par dzīvi, jo tā par tevi neraudās”
Apr 9 @ 13:00

9.04. plkst. 13.00 Staburaga saieta namā   amatierteātris  „Pirmā prognoze” ielūdz uz nenopietnu pēcpusdienu

„Smejies par dzīvi, jo tā par tevi neraudās”

Apr
16
Sve
Lieldienu svinēšana Vīgantes parkā
Apr 16 @ 12:00

16.04. plkst. 12.00 Vīgantes parka estrādē pasākums – „Atnāca Lieldiena dziedādama, Zelta zīlītes bārstīdama”. Piedalās – folkloras grupa „Lauce”. Gaidām visus uz šūpošanos, olu ripināšanu, konkursu par skaistāko olu un citām jautrām izdarībām.

Apr
22
Ses
Lielā talka
Apr 22 all-day

22.martā, klātesot Lielās talkas patronam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim un talkas atbalstītāju pārstāvjiem, tika izsludināta šī gada Lielā talka un atklāta jaunā talku reģistrācijas karte.

Jau desmitā Lielā talka notiks 22.aprīlī – starptautiskajā Zemes dienā. Tajā aicināti piedalīties arī Jaunjelgavas novada iedzīvotāji, piesakot mūsu novadā sakārtojamās vai labiekārtojamās vietas.  Oficiāli pieteiktās talkas un citu sīkāku informāciju var atrast Lielās talkas mājas lapā talkas.lv .

Kā katru gadu, notiek arī Lielās talkas konkurss, kura uzdevums ir sagatavot video par tēmu – kā pastāstīt citiem stāstu par Latviju kā zaļāko valsti pasaulē? Sīkāka informācija – šeit.