Jaunjelgavas novada Sociālais dienests pastāvīgā darbā aicina darbā sociālo aprūpētāju

Prasības pretendentam:

-Pirmā līmeņa augstākā izglītība
– Vēlama pieredze: darbs ar veciem cilvēkiem;
– Valsts valodas prasme augstākajā līmenī, vēlamas krievu valodas zināšanas.
– Normatīvo aktu pārzināšana, kas saistīta ar amata pienākumu izpildi.
– Spēja plānot un organizēt savu darbu. Augsta atbildības sajūta, precizitāte.
– Prasme analizēt situāciju un datus, vērtēt faktus, paredzēt un novērtēt riskus.

Prasme strādāt psiholoģiski sarežģītās situācijās.
– Spēja būt klientorientētam, ētiskums, organizatora spējas (aktivitāšu organizēšana atbilstoši klienta vajadzībām), iniciatīva, komunikācijas prasmes, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, strādāt komandā, orientācija uz rezultātu sasniegšanu.
– Prasme konfliktu risināšanā, labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
– B kategorijas autovadītāja apliecība.

Darba vieta: Staburaga pagasts, „Vīgantes skola”
Galvenie pienākumi:
– plāno sociālās aprūpes pakalpojumus personām, kurām vecuma vai veselības stāvokļa dēļ ir grūtības sevi aprūpēt un nodrošināt pamatvajadzības;
– atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām nosaka sociālās aprūpes pakalpojumu kompleksa vai atsevišķu pakalpojumu nepieciešamību;
– organizē un veic sociālās aprūpes pakalpojumu sniegšanu;
– novērtē, kā mainās klienta iespējas aprūpēt sevi, un attiecīgi maina sociālās aprūpes pakalpojumu kompleksa apjomu un saturu;
– novērtē klientu apmierinātību ar sociālās aprūpes pakalpojumiem
– klientu drošību, kontrolēt normatīvo aktu ievērošanu klientu drošības nodrošināšanai
Pieteikuma dokumenti:
1. 1motivēts pieteikums, nepārsniedzot vienu A4 lapu;
2. dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās prakses pieredzes apraksts (CV);
3. izglītību apliecinošo dokumentu kopijas vienā eksemplārā;

Piedāvājam:
– Atalgojums 650.00 euro;
– Sociālās garantijas.
CV un pieteikuma vēstuli līdz 2019.gada 30.augustam plkst. 15.00 sūtīt uz e-pastu
evija.elksne@jaunjelgava.lv vai iesniegt Jaunjelgavas novada Sociālajā dienestā,
Oškalna ielā 3a, Jaunjelgavā, LV-5134. Informācija pa tālruni 26954793

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other