Sociālais dienests aicina darbā pansijas “Vīgante” vadītāju

Sakarā ar reorganizāciju un sociālo pakalpojumu  piedāvājuma palielināšanu Jaunjelgavas novada Sociālais dienests aicina darbā pansijas   “Vīgante” vadītāju.

Prasības pretendentam:

  • Otrā līmeņa augstākā izglītība
  • Vēlama pieredze: darbs ar veciem cilvēkiem;
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī, vēlamas krievu valodas zināšanas.
  • Normatīvo aktu pārzināšana, kas saistīta ar amata pienākumu izpildi.
  • Spēja vadīt institūcijas darbu, nodrošināt institūcijas funkcijas un darbību, plānot un organizēt savu darbu. Augsta atbildības sajūta, precizitāte.
  • Prasme analizēt situāciju un datus, vērtēt faktus, paredzēt un novērtēt riskus. Prasme strādāt psiholoģiski sarežģītās situācijās.
  • Spēja būt klientorientētam, ētiskums, organizatora spējas (aktivitāšu organizēšana atbilstoši klienta vajadzībām), iniciatīva, komunikācijas prasmes, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, vadīt un strādāt komandā, orientācija uz rezultātu sasniegšanu.
  • Prasme konfliktu risināšanā, labas komunikācijas un sadarbības prasmes;

Galvenie pienākumi:

  • Plānot , vadīt, organizēt iestādes darbu, koordinēt darījumu norisi
  • Nodrošināt klientu drošību, kontrolēt normatīvo aktu ievērošanu klientu drošības
    nodrošināšanai
  • Sastādīt plānotos mēneša darba grafikus, darbinieku mēneša darba laika uzskaites
  • Veikt darba dokumentācijas noformēšanu, saskaņā ar normatīvo aktu prasībām un institūcijā noteikto kārtību.
  • Veikt pakļautībā esošo darbinieku profesionālo pārraudzību.
  • atbildēt par iestādes finanšu līdzekļu ekonomisku, lietderīgu un racionālu izlietošanu atbilstoši tās funkcijām un uzdevumiem

Pieteikuma dokumenti:

  1.  motivēts pieteikums, nepārsniedzot vienu A4 lapu;
  2. dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās prakses pieredzes apraksts (CV);
  3. izglītību apliecinošo dokumentu kopijas vienā eksemplārā;

Piedāvājam:

  • Atalgojums līdz 824.00 euro;
  • Sociālās garantijas.

CV un pieteikuma vēstuli līdz 2018.gada 20.decembrim plkst. 17.00 sūtīt uz e-pastu evija.elksne@jaunjelgava.lv vai iesniegt Jaunjelgavas novada Sociālajā dienestā (reģ.nr. 40900007326), Oškalna ielā 3a, Jaunjelgavā, LV-5134. Informācija  pa tālruni 26954793.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other