Projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” aktualitātes

13.06.2018.

Projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” nr.8.3.5.0/16/I/001 2018. gada pavasarī skolēnus iepazīstinājis ar daudzpusīgām profesijām un darba specifiku.

Skolēni satikās ar arhitekta, friziera, ornitologa, keramiķa un sveču lējēja profesiju pārstāvjiem, saņēma zināšanas par darba ikdienu, pienākumiem un arī darbam nepieciešamajām zināšanām.

Projekta ietvaros skolēni devās vairākās mācību ekskursijās uz atvērto durvju dienām Rīgas celtniecības koledžā un Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikumā, izstādēm „Izglītības iespēju izpēte” un „Skola 2018” , uzņēmumiem „Pure Chocolate”, „Sierštelle”, „Karameļu darbnīca”, konfekšu ražotni „Gotiņa”,  kafejnīca „Panna”, marmelādes konfekšu ražotni, maizes ceptuvi „Lāči”, strausu fermu „Mazzariņi”,  lidostu Rīga, Tērvetes dabas parku un staļļiem „Ķirpji”.

Kopumā skolēni  guva priekšstatu par uzņēmumiem un redzēja darbu, kas slēpjas zem skaistiem konfekšu kastu iepakojumiem, kafejnīcas un lidostas darba. Skolēni tika iepazīstināti ar šiem profesiju pārstāvjiem, lai paplašinātu skatījumu par karjeras iespējam un novērtētu, savu zināšanu nepieciešamību saistošajai profesijai.

 

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other