Sēlijas novadu apvienības pārstāvju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra R.Naudiņa tikšanās

9. jūlijā notika Sēlijas novadu apvienības un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Romāna Naudiņa tikšanās. Sarunā piedalījās VARAM parlamentārais sekretārs Einārs Cilinskis, ministrijas Reģionālās attīstības departamenta vadība un speciālisti. Tika apspriestas sekojošas tēmas:

1) Sēlijas novadu pieejamība Eiropas Savienības, starptautiskās sadarbības un valsts programmām, kas veicinātu ražošanas pieaugumu un nodarbinātību, Sēlijas kultūras mantojuma un infrastruktūras saglabāšanu, novadu ceļu tīkla atjaunošanu.

2) Iespējas      Valsts autoceļu P70 Svente – Lietuvas robeža, P72 Ilūkste – Bebrene – Subate un P73 Vecumnieki -Nereta – Subate un V956 Daudzeva – Viesīte – Apserde rekonstrukcijai vai rekonstrukcijas pabeigšanai ar seguma uzlabošanu.

Sarunu dalībnieki apmainījās viedokļiem par Sēlijas kongresa rezolūcijā minētajām prasībām, pašvaldību turpmāko attīstību un reģionālo plānošanu, pašvaldību darba aktualitātēm. Ministrijas pārstāvji prezentēja pašreizējo situāciju nākamā ES struktūrfondu perioda programmu apgūšanas sagatavošanā un  Sēlijas novadu iespējamo lomu šajā procesā.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other